Quizy

Quizy z angielskiego! Jeżeli chcesz sprawdzić, czy robisz postępy w nauce lub lubisz uczyć się robiąc testy, to powinieneś zaglądać tutaj jak najczęściej. Będziesz mógł sprawdzić swoją wiedzę nie tylko ze znajomości języka, ale także z kultury, geografii i historii krajów anglojęzycznych.

 • Jak dobry jesteś z przedimków angielskich? #2 – Nazwy Geograficzne (2)

  Jak dobry jesteś z przedimków angielskich? #2 – Nazwy Geograficzne (2)

  Sprawdź się z kolejnej porcji przedimków angielskich. Dziś druga część nazw geograficznych. Pamiętaj, aby zaznaczyć wszystkie możliwe odpowiedzi. Więcej quizów znajdziesz tutaj.
 • Jak dobry jesteś z przedimków angielskich? #1 – Nazwy geograficzne

  Jak dobry jesteś z przedimków angielskich? #1 – Nazwy geograficzne

  Czas na kolejny quiz. Tym razem sprawdzisz swoją wiedzę z przedimków angielskich. Quiz ten dotyczy nazw geograficznych. Wkrótce pojawią się kolejne części. Pamiętaj, aby zaznaczyć wszystkie poprawne odpowiedzi. Pozostałe quizy znajdziesz tutaj.
 • Jak dobry jesteś z angielskich czasów? #1

  Jak dobry jesteś z angielskich czasów? #1

  Dziś pierwszy test z czasów angielskich. Sprawdź się, czy robisz postępy lub przynajmniej znasz już podstawy. Wkrótce więcej quizów z czasów!
 • Jak dobry jesteś z języka angielskiego? #1

  Jak dobry jesteś z języka angielskiego? #1

    Quizy z angielskiego! Jeżeli chcesz sprawdzić, czy robisz postępy w nauce lub lubisz uczyć się robiąc testy, to powinieneś zaglądać tutaj jak najczęściej. Będziesz mógł sprawdzić swoją wiedzę nie tylko ze znajomości języka, ale...Czytaj dalej →