Cześć!

Mam na imię Michał i już od dobrych kilku lat uczę języka angielskiego.
Uwielbiam swoją pracę, ponieważ codziennie mogę pracować z bardzo interesującymi osobami w różnym wieku.
Sprawia mi ogromną frajdę, gdy widzę, jak moi uczniowie chętnie się uczą i robią postępy w nauce.

Cały czas staram się poszerzać swoją wiedzę. Szukam nowych wyzwań. Staram się wprowadzać nowe elementy na lekcjach.
Coraz więcej czasu poświęcam na tworzenie własnych materiałów. Wiem, że moi uczniowie, ich znajomi oraz znajomi ich znajomych potrzebują platformy, gdzie szybko znajdą to, czego w danym momencie potrzebują. Chciałbym się wreszcie nauczyć poprawnie stawiać przecinki.

Wszystko to przesądziło o tym, że zdecydowałem się na własny blog.

Będziesz mógł przeczytać o różnych rozmaitych rozmaitościach. Chcę, abyś chętnie tutaj wracał. Wiem, że każdy jest inny i nie da się wszystkim dogodzić, ale jednak będę starał się sprawić, aby Tobie również było dobrze.

Uwielbiam szperać za nowymi materiałami, więc będzie tutaj na pewno dużo linków. Moi znajomi będą Ci wdzięczni, bo wreszcie ode mnie odpoczną. Wiem, że humor jest ważnym narzędziem w nauce. Mój humor jest specyficzny, więc mam nadzieję, że nie będzie Ci bardzo przeszkadzał.

Jestem świadomy tego, jak dużo jeszcze nie wiem. Sam popełniam błędy. Zdaję sobie sprawę, że niektóre metody, które używam mogą nie być wystarczająco efektywne.

Dlatego chciałbym, abyś pomógł mi tworzyć fajne miejsce do nauki języka angielskiego. Nie zawahaj się napisać do mnie, jeżeli:

– zauważyłeś jakiś błąd/setki błędów
– nie zgadasz się z tym, co napisałem
– uważasz, że dalej coś nie jest jasne
– masz jakieś pomysły odnośnie danego wpisu czy strony

Napisz pod ten adres: kontakt@withflyingcolours.pl lub przejdź do zakładki kontakt. W wolnej chwili na pewno przeczytam Twoją wiadomość i spróbuję zastosować się do Twoich uwag. Z góry dziękuję.